Ευχαριστίες προς το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σοφάδων

Θα θέλαμε να εκφράσουμε δημόσια τις ευχαριστίες μας προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σοφάδων γιατί έχοντας ως βασικό μέλημά του την ασφάλεια όλων των παιδιών του σχολείου, έχει φροντίσει για την τοποθέτηση προστατευτικών μαξιλαριών στις μπασκέτες.

Η πρωτοβουλία αυτή δείχνει την κατανόηση και συμπαράστασή σας για την ασφαλή άθληση των μαθητών και εκφράζει τη σημασία και το ενδιαφέρον για τις ενδοσχολικές αθλητικές δραστηριότητες. Είναι πραγματικά σημαντικό να βλέπουμε τη συνεχή υποστήριξή σας και τον ενθουσιασμό σας για τη βελτίωση των συνθηκών στο σχολείο.

Σας ευχαριστούμε εγκάρδια για τη γενναιοδωρία αυτή όπως και για τα μπουκαλάκια νερού που θα μοιράσουμε στους μαθητές του σχολείου μας.

Η Διεύθυνση του Σχολείου

Ο Σύλλογος Διδασκόντων